Nevide Çiçek’ten Mehmet Ali Erbil’in sevgilisi Gülseren Ceylan’a: ‘Beni idol görüyor’


Kendisinden 40 yaş küçük Gülseren Ceylan’a yüzük hediye ederek evlilik teklifi etmiş. Ancak kendisinden lüks hediye istediğini ileri sürdüğü Ceylan ile ayrıldıklarını söyleyen Mehmet Ali Erbil, nikah masasından dönmüştü. Ceylan’ın ise “Mehmet Ali ciddi ilişki yaşanacak biri değilmiş.” dediği öne sürülmüştü.

Kısa sürede yeni bir aşka yelken açtığı haberleri çıkan Mehmet Ali Erbil, Ünlü şovmen 22 yaşındaki model Nevide Çiçek ile Maslak’ta bir mekan çıkışında görüntülenmişti.

“KIBRIS’A GİTTİK”

Mehmet Ali Erbil’in yeni sevgilisi Nevide Çiçek’le geçtiğimiz hafta sonu Kıbrıs tatiline gittiği iddia edildi. Çiçek ayrıca Kıbrıs’a beraber gittikleri uçak biletlerinin Erbil tarafından kesildiğini kaldıkları otelin ücretini de yine oyuncunun ödediğini söyledi.

Ünlü şovmen, “bir kez Cahide’de karşılaştığım Nevide hanımla hakkımda çıkan aşk haberleri yalan ve asılsızdır tek taraflıdır” ifadelerini kullanmıştı.

“BİZ SEVGİLİ OLDUK”

Bunun üzerine Nevide Çiçek ise Erbil’le sevgili olduklarını, Erbil’in kendisini erkek arkadaşından ayırdığını iddia eden Çiçek, daha önce oyuncu Ogün Kaptanoğlu ila aşk yaşadığını da dile getirdi.

Sessizliğini koruyan Erbil hakkında konuşan Çiçek, “Gaziantep’te ödül töreninde tanıştık hatta o dönem oyuncu bir sevgilim vardı. Erbil, benden hoşlandığını söyledi. Sevgilinden ayrıl diye baskı yaptı…” demişti.

“İlgisi çok hoşuma gitti. Sonra biz sevgili olduk. Kıbrıs’a beraber tatile çıktık. Cuma gününden bugüne dek hep beraberdik…” dediği Erbil’in iddiaları reddetmesi sonrası sinir krizi geçirdiğini de söylen Çiçek şunları anlattı:

“Kıbrıs’tan İstanbul’a inince şoförü önce Mehmet Ali’yi evine bıraktı, sonra beni bıraktı… “Hatta hediye olarak çok pahalı bir parfüm aldı. Eve gelince telefonda görüntülü görüştük. Kıbrıs’ta beraberdik ya! Görünce ne alaka dedim! Üstelik beni engelledi…”

Çiçek ayrıca kendisine Erbil’in verdiği hediyeyi çöpe atarak video paylaşmıştı:

“Tartıştık diye bana aldığın parfümü çöpe atıyorum. Her şey yalanmış ya, al canım bu da yalan.”

TEKRAR BARIŞTILAR

Gülseren Ceylan ile yeniden barıştıkları açıklayan Mehmet Ali Erbil “Gülseren’i ben aradım” diyerek “Şu an barıştık ama Gülseren’in de birkaç şartı varmış. Henüz şartlarını söylemedi ama şimdilik her şey yolunda” şeklinde konuştu.

Ceylan “Ben vazgeçtiğim için ilişkimiz bitti. Ben çabaladığım için ilişkimiz bu kadar güzel yaşandı, ben vazgeçtiğim için de bu ilişki bitti. Hiç düşünmediğim olaylarla karşılaştım. Gerçekten bu ilişki için dört dörtlüktüm. Ortada boşuna verilmiş bir çaba var ve bunun için üzülüyorum.” dediği Erbil ile uzun süre ayrı kalamadı.

Yaklaşık 2 ay süren ayrılığın ardından şovmen Mehmet Ali Erbil ile Gülseren Ceylan yeniden bir araya geldi.

Barışan Mehmet Ali Erbil ile Gülseren Ceylan’dan pozları ardı ardına geldi.

O pozların ve haberlerin sonrasında, Mehmet Ali Erbil ile Kıbrıs tatiline gittikleri ileri süren Nevide Çiçek’ten yeni bir açıklama geldi.

Erbil ile geçirdiği zaman için pişman olduğunu belirten Çiçek, Erbil’in sevgilisi Gülseren Ceylan hakkında da konuştu.

“BENİ İDOL GÖRÜYOR”

Çiçek, “Onunla geçirdiğim 1 dakikaya dahi üzülüyorum. Yeni sevgilisiyle kendisine mutluluklar diliyorum, tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş. Sahte samimiyetlerine ve sevgililiklerine devam etsinler. Malum kişi beni idol olarak görüyor. Önce bir diksiyon kursuna gitsin” dedi.

“GÜZEL TEKLİFLER ALDIM”

Modellikte başarısını taçlandıracak dereceleri olduğunu ifade eden Çiçek, “Modelliği severekte yapıyordum fakat oyunculuk benim için çok farklı bir yerdeydi. Gerek ileri zamandaki kariyerim için gerek beni geliştireceğine daha çok inandığım için oyunculuğa başlama kararı aldım. Eğitimlerim başladı, Yapımcım Savaş Uğurlu’dan güzel teklifler de aldım, yakın zamanda ekranlarda görüşmek üzere” diye konuştu.

“ONUN YÜZÜNDEN PROJELERİM İPTAL OLDU”

Bir dönem sevgilisi olan Mehmet Ali Erbil ile ilgili de son kez açıklama yapan Nevide Çiçek, “Mehmet Ali Erbil’le bırakın sevgili olmayı, onunla geçirdiğim 1 dakikaya dahi üzülüyorum. Kendisinin nankörlüğü ve yüzüme ayrı arkamdan ayrı konuşması hepinizce aşikar. Kendisiyle geçmiş zamanki ilişkim ve hakkımda çıkartılan yalan yanlış haberler yüzünden birçok projem iptal oldu, yeni yeni düzeltiyorum. Bundan sonraki süreçte kendisi hakkında herhangi bir soru veya yakıştırma duymak istemiyorum” ifadelerini kullandı.

“GÜLSEREN CEYLAN, BENİ İDOL GÖRÜYOR”

Mehmet Ali Erbil’in sevgilisi Gülseren Ceylan’ın, oyuncu olmak istediğine dair yaptığı açıklamaları da değerlendiren Çiçek, “Şimdi yeni bir sevgilisi var, ikisine de ayrı ayrı mutluluklar diliyorum, tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş. Sahte samimiyetlerine ve sevgililiklerine devam etsinler. Malum kişinin de benim kariyer kararımdan sonra oyunculuk eğitimi almaya başlaması beni idol olarak gördüğü anlamına gelir. Bu da hoşuma gider, devam etsin. Bir ben olmak kolay değil neticede fakat önerim: Önce bir diksiyon kursuna gitsin. Role girmekten daha önemli olan şey konuşmayı bilmektir, sonra benimle aynı kulvarda koşmaya başlar” dedi.

“ASLA ROL AYRIMI YAPMAM”

Hızlandırılmış eğitime başladığını ifade eden Çiçek, “Güzel projelerle yakında karşınızda olacağım. Şu an programım fazlasıyla yoğun. Eğitimlerim, iş görüşmelerim, hızlandırılmış bir şekilde sektöre giriş yapmış bulundum. Çok yakın zamanlarda ekranlardayım. Asla rol ayrımı yapmam. Ben bir oyuncuyum ve senaryo neyi yapmamı gerektiriyorsa onu yaparım. Neticede işim bu ve işime de kendime de saygım ve güvenim sonsuz” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x