Kemal Kılıçdaroğlu seçim öncesi bunu demiş: CHP kaybediyor biz geliyoruz… “Özgür Özel’e Ekrem İmamoğlu uyarısı”

TV100’de yayımlanan “Özgür İfade” programına Fuat Uğur, Hacı Yakışıklı, Bizim TV Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç, Odatv Yazı İşleri Müdürü Can Özçelik, Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Barış Doster konuk oldu. Programda Şaban Sevinç, gazeteci İhsan Akdemir ile CHP eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yaptığı görüşmeden kulis bilgilerini aktardı.

Şaban Sevinç’in sözleri şu şekilde:

“19 Mart günü bir gazeteci arkadaşımız İhsan Akdemir, Kemal Beyi çalışma ofisinde ziyaret ediyor. Şöyle bir diyalog geçiyor; ‘Sizin CHP’nin adaylarına destek verme beklentiniz var. Niye destek vermiyorsunuz? Aranızın iyi olduğu adaylara gidip destek verseniz sahada’ diyor. Kemal Bey’in ifadesi şu ‘Sahaya çıkarsam yenilgiyi bana yüklerler. Seçimi kaybediyorlar'” demiş.

“İMAMOĞLU’NA DİKKAT ET”

Gazeteci arkadaşımız “Kurultayı nasıl kaybettiniz? Niye böyle oldu?” diyor. Kemal Bey de “Para ya para” diyor. “Bunu Özgür Özel’e de söyledim. Sen de ‘Ekrem İmamoğlu’na dikkat et’ diye Özgür Özel’e de söyledim” diyor.

“MERAK ETME GELİYORUZ”

Şöyle bir ifadesi var Kemal Bey’in “Değişim değişim dediler bir tek ben değiştim”. Gazeteci arkadaşımız “Parti ne olacak?” diyor Kemal Bey de “Merak etme geliyoruz” diyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x